Panele fotowoltaiczne

Na rynku istnieje wielu marek paneli słonecznych, niemal wszyscy producenci  obiecują najwyższą wydajność, przy zachowaniu najlepszej jakości swoich produktów. Taka sytuacja znacznie utrudnia konsumentom wybór najbardziej ekonomicznego produktu...

zobacz więcej

Inwertery

Inwertery (falowniki) stanowią "serce" instalacji, ponieważ są one odpowiedzialne za zmianę wartości prądu i napięcia w sposób odpowiadający wymaganiom sieci elektrycznej (konwersja prądu stałego na prąd zmienny). Dlatego, niezawodność i wysoka wydajność to najważniejsze właściwości inwerterów. Inwertery dobieramy odpowiednio do paneli fotowoltaicznych, tak aby stworzyć dobry jakościowo i kosztowo zestaw który można bez problemu podłączyć do Polskich sieci...

zobacz więcej

Systemy montażowe

Wydajność systemu jest zależna nie tylko od ilości pozyskiwanej energii, ale bezpiecznej eksploatacji.  Dobrze wykonana konstrukcja montażowa będzie wiec miała za zadanie zapewnić nie tylko odpowiednie nachylenie panelu fotowoltaicznego, ale jego bezpieczne funkcjonowanie przez wiele lat. Systemy montażowo-konstrukcyjne projektowane są w zależności o warunków...

zobacz więcej

Kable i akcesoria

Konektory (złączki) i kable są kolejnym, niezbędnym elementem wpływającym na wydajność, bezpieczeństwo, oraz skuteczność funkcjonowania systemu fotowoltaicznego. Odpowiednie dostosowanie do pozostałych elementów układu i najwyższa jakość wykonania są gwarantem bezawaryjnej pracy na długie lata.

 

W naszej ofercie  znalazły kable takich firm jak Solar-kabel oraz złącza i gniazda min.  takich producentów jak: Multi-Contact, Amphenol, Yuko czy Tyco.

 

Kable

 

Solar-Kabel  GmbH - niemiecka firma założona w 2005 r. jako spin-off z MIL-Kabel-System GmbH celem stworzenia specjalistycznego przedsiębiorstwa, które od samego początku istnienia okazało się być udanym połączeniem nowatorskich rozwiązań z wieloletnim doświadczeniem macierzystej MIL.

solar-kabel

Więcej informacji, aktualności na temat  Solar-Kabel kliknij tutaj
W ofercie Solar-Kabel znajdują się kable solarne (od 4 do 6 mm2) o wysokiej odporności na temperaturę i promieniowanie UV.  Wszystkie produkty z podstawowej grupy SOLAR-KAB, posiadają certyfikaty  TÜV Rheinland, oraz 20 letni okres gwarancji.

Więcej informacji na temat  produktów, certyfikatów kliknij tutajKonektory

 

Multi-Contact  - Szwajcarska firma działająca na rynku od 1960 roku, jako producent różnego rodzaju złącz. Posiada swoje oddziały i sieć reprezentantów w wielu krajach świata. Aktualnie  jeden z głównych dostawców złącz do systemów fotowoltaicznych. Jako pierwsza na świecie uzyskała dla swoich złącz certyfikat zgodności z najnowszą normą obowiązującą w tej dziedzinie – DIN V VDE V 0126-3:2006.

multi-contact
Więcej informacji na temat konektory Multi-Contact kliknij tutaj
W ofercie konektory do połączeń szeregowych i równoległych  typu MC3 oraz MC4 do kabla  o powierzchni przekroju linki od 4 do 8mm2.

Więcej informacji na temat produktów, certyfikatów kliknij tutaj

 

 

Amphenol – Firma założona w Stanach Zjednoczonych, działająca  od 1932 r. początkowo  produkująca gniazda radiowe, z biegiem czasu zaznaczyła swą obecność w wielu branżach produkcyjnych. Aktualnie producent najwyższej jakości złącz elektrycznych, elektronicznych oraz systemów światłowodowych, kabli koncentrycznych, przewodów wstążkowych oraz systemów połączeniowych.

amphenol
W ofercie min. złącza Helios H4 kompatybilne z modelami C4. 

Więcej informacji na temat konektory Helios H4 oraz certyfikatów kliknij tutaj